POLECAM

 Olsztyn, Oddział SIMP
Zapraszam do zapoznania się z historią i aktualnościami
Oddziału SIMP w Olsztynie.
 Olsztyn, rzeczoznawca motoryzacyjny (samochodowy) SIMP
Rzeczoznawca inż. Sebastian TOBAJ - to najwyższej klasy mechatronik, dla którego samochód, szczególnie osobowy (dostawczy)  nie stanowi żadnej tajemnicy a ich diagnostyka i usprawnienie jest 100 procentowe.
Pomimo długiego oczekiwania na przyjęcie pojazdu do naprawy, zachęcam do korzystania z usług rodzinnego warsztatu który realizuje także:
   - diagnozowanie pojazdu celem stwierdzenia bez wypadkowości;
   - zweryfikowanie jakość wykonanych wcześniejszych napraw;
   - doradztwo wskazane szczególnie przed zakupem pojazdu a także i po zakupie .

Polecam odwiedzenie rodzinnego warsztatu naprawy pojazdów.
 Rydzyna - Zamek SIMP
 Zostań rzeczoznawcą SIMP
Zapraszam osoby chętne do zdobycia uprawnień rzeczoznawcy SIMP.
Jestem w stanie pokierować wspólnie z Paniami z Oddziału SIMP Olsztyn odnośnie skompletowania dokumentacji, gdzie pierwszym krokiem jest złożenie Deklaracji członkowskiej Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich:
Zgodnie z zasadami Stowarzyszenia po „zdobyciu” uprawnień rzeczoznawcy powinien on odbyć praktykę w firmie rzeczoznawczej trwająca minimum dwa lata.
Ponadto rzeczoznawca zobowiązany jest uzupełniać wiedzę z dziedziny rzeczoznawstwa poprzez udział                      w szkoleniach, sympozjach oraz istnieje możliwość oddelegowania do firmy rzeczoznawczej celem permanentnego zdobywania wiedzy.
Blank Paper - Mariusz Szmidt | Doradztwo biznesowe | Strony internetowe
Blank Paper Mariusz Szmidt to firma działająca w dwóch obszarach: doradztwo biznesowe oraz e-commerce. Zajmuje się obsługą i wsparciem startupów, pozyskiwaniem środków UE, importem oraz eksportem, tworzeniem biznes planu i strategii rozwoju. Na koncie posiada wiele sukcesów i kilkanaście milionów pozyskanych dotacji.

E-commerce to druga gałąź firmy, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Prowadzenie biznesu bez obecności w internecie staje się niemożliwe. Stąd dzięki współpracy z agencją reklamową oraz zespołem programistów, zajmuje się tworzeniem stron internetowych, sklepów oraz pozycjonowaniem w sieci. Klientom oferuje pomoc w zarządzaniu sklepami i wsparciem technicznym. W ostatnim czasie opracowała nowy produkt dedykowany dla branży gastronomicznej - system zamówień online.